Στα πλαισια των Ετήσιων Εθελοντικών Δρασεων μας, μετά απο σχετική άδεια του Υπεύθυνου Αθλητικών Εγκαταστάσεων και τηρώντας Αποστάσεις Ασφαλείας και Κανόνες Υγιεινής , προχωρησαμε στις 04/05/20 σε μερικό Καθαρισμό περιβαλοντος χώρου και Εγκαταστάσεων του Δημοτικου Σταδίου Μήλου.
![](http://www.ieraxac.gr/wp-content/uploads/20200504_133658-e1588848698866-743x990.jpg)
![](http://www.ieraxac.gr/wp-content/uploads/20200504_140606-e1588848771462-743x990.jpg)
![](http://www.ieraxac.gr/wp-content/uploads/20200504_142321-e1588848524366-743x990.jpg)
![](http://www.ieraxac.gr/wp-content/uploads/20200504_142051-e1588848938543-743x990.jpg)
![](http://www.ieraxac.gr/wp-content/uploads/20200504_141716-e1588848918115-743x990.jpg)
Η προσπάθεια μας θα συνεχιστεί με αμείωτο το ενδιαφέρον μας για τις Αθλητικές Εγκαταστάσεις του Νησιού μας και την πορεία Ασφαλούς Επανέναρξης λειτουργίας τους
Εκ του ΑΣΠΜ ΙΕΡΑΞ