Ξεκίνησε το 1ο Τουρνουά OPEN Beach Volley 2022 του Αθλητικού Σωματείου ΑΣΠΜ Ιέραξ 1960 , μία συνδιοργάνωση με την εταιρεία FLASH SPORTS&EVENTS, σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Σύλλογο Πολλωνίων Μήλου(ΠΟΣΠΟΜ)και την υποστήριξη του Δήμου Μήλου την Παρασκευή 23/09/22
Ο δροσερός καιρός της Παρασκευής δεν στάθηκε ικανό εμπόδιο και ετσι αρκετοί ήλθαν και να παίξουν αλλά και δήλωσαν συμμετοχή για το Σάββατο 24/09, μια μέρα που προβλέπεται γεμάτη διασκέδαση βουτιές και καρφιά στην άμμο
![](http://www.ieraxac.gr/wp-content/uploads/20220923_165802.jpg)
Εκτός από τις κατηγορίες των ανδρών και γυναικών δίνεται η ευκαιρία και σε μικρά παιδιά να αγωνιστούν στο παιδικό 3:3, αλλά και σε ομάδες μεικτών (αγόρια και κορίτσια)
Η συμμετοχή στο τουρνουά είναι δωρεάν και μπορούν να συμμετέχουν άτομα κάθε ηλικίας .
Δηλώσεις συμμετοχής και την ημέρα του Σαββάτου 24/09/22
Πρόγραμμα Σάββατο 24/09/22
11:00-14:30 τουρνουά
![](http://www.ieraxac.gr/wp-content/uploads/307938680_455214246671648_975622337942069215_n.jpg)
14:30-15:00 απονομές
![](http://www.ieraxac.gr/wp-content/uploads/308632164_455215620004844_5113434958822961730_n.jpg)